Prodej pytlovaného uhlí Veřovice

Naše firma již delší dobu provozuje prodej pytlovaného uhlí, který si vám tímto dovoluje nabídnout. Prodej probíhá na území Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje a to ve všech městech a obcích. Kromě tuhých plaiv prodáváme také palivové dřevo na topení. Chcete ušetřit za topení? Naše firma, specializující se na prodej palivového uhlí vám k tomu pomůže. S námi totiž ušetříte!

Uhlí a několik informací

Na naší planetě jsou tři druhy uhlí a to černé (kvalitní uhlí s vysokou výhřevností), hnědé (nekvalitní uhlí s nízkou cenou ale i výhřevností) a koks (méně kvalitní s nižší cenou, ale za to menší výhřevností). Bohužel v dnešní době spousta lidí "kouká na cenu" a radši si koupí nekvalitní a nevýhřevné hnědé uhlí. To má za následek vysokou cenu tepla a tímpádem i větší náklady na topení.

Pokud nechcete zbytečně utrácet, koupě pytlovaného uhlí je pro vás to pravé.

Proč bych měl(a) koupit pytlované uhlí?

    • 1) Pytlované uhlí je v "normobalíku", který má vždy stejnou váhu
    • 3) Využijte vysoké výhřevnosti pytlovaného uhlí
    • 2) Pytlované uhlí je vysoce kvalitní a proto ušetříte
    • 4) Samozřejmostí je nižší cena uhlí a to díky jeho vysoké výhřevnosti

Pytlované uhlí a skladování?

Ja ksprávně skladovat pytlované uhlí? To je dobrá otázka. Skladování je jednoduché a není na něm nic složitého. Stačí temné, suché a dobře větrané místo, kde pytlované uhlí uskladníte a zamezíte tak přístupu UV záření, jehož vlivem začnou pytle křehnout a rozpadat se. Při delším skladování se v pytlích může, ale nemusí objevit malé množství vody, které ale není na závadu. Každé uhlí, i to naše pytlované v sobě má určité množství vlhkosti, která se při delším skladování uvolňuje.

Prodej pytlovaného uhlí – lokality prodeje

Uhlí a jeho cena?

Pytlované černé uhlí Cena za 25 Kg Cena za 50 Kg
Kostka 140,- Kč 280,- Kč
Ořech I. 120,- Kč 240,- Kč
Ořech II. 120,- Kč 240,- Kč
Pytlované hnědé uhlí Cena za 25 Kg Cena za 50 Kg
Ořech II. (Most) 90,- Kč 180,- Kč
Ořech II. (Bílina) 95,- Kč 185,- Kč
Kostka Most 105,- Kč 215- Kč
Briketa Record 130,- Kč 265,- Kč
Balený koks Cena za 20 Kg Cena za 40 Kg
Koks 140,- Kč 285,- Kč

Prodej pytlovaného uhlí provozujeme v těchto městech: Ostrava, Opava, Olomouc, Nový Jičín, Studénka, Kravaře, Bolatice, Litovel, Odry, Jeseník, Rýmařov, Drahanovice, Mikulovice, Bolatice, Štítína, Velká a Pustá Polom,Velká Štáhle, Václavov u Bruntálu, Krnov, Město Albrechtice, Holčovice,Olomouc a Šternberk

Samozřejmostí je dovážka do všech měst Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje.

Pytlované uhlí - galerie